Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
14-річний школяр з Одеси зробив більше тисячі селфі з копами і став їхнім "напарником"

Хлопчака вже чекають у лави правоохоронців.

Понад тисячу селфі з поліцейськими. 14-річний школяр з Одеси Ілля Карнаущенков фотографується з патрульними від першого дня роботи копів у місті. Та згодом те, що починалось як захоплення - фото з людьми у формі переросло у мрію Іллі самому стати до лав патрульної поліції, йдеться в ТСН.16.45.

Два з половиною роки тому Ілля почав приходили до патрульної поліції  ледь не щодня. Спочатку хотів лише фото, бо, мовляв колекціонує селфі з копами. А потім  все більше почав питати про роботу.

«Цей хлопчина і зустрічав, і проводжав екіпажі наші, які йшли на несення служби... Його цікавили камери, рації, як хлопцеві йому цікава і зброя, але ви розумієте», - розповідає старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю патрульної поліції Одеської області Вадим Захарчук.

Головний міліціонер області вручає йому форму і значок, дарма, що поки сувенірний.

«Ілля якраз фото зі мною робив тоді, він зробив таке визначення «напарник». Тепер ми так один до одного і звертаємося», – каже один з копів.

ВідеоХлопчик з Одеси, який має колекцію фото з поліцейськими, тепер і сам хоче стати патрульним

Понад тисячу селфі з поліцейськими. 14-річний школяр з Одеси Ілля Карнаущенков фотографується з патрульними від першого дня роботи копів у місті. Та згодом те, що починалось як захоплення, переросло у мрію Іллі самому стати до лав патрульної поліції.

Хлопчик з Одеси, який має колекцію фото з поліцейськими, тепер і сам хоче стати патрульним

Напарники дозволяють йому посидіти за кермом службової машини – звичайно, коли вона стоїть, розповідають про курйози на роботі. І не тільки.  А він поза уроками штудіює Кримінальний та Адмінкодекси.

В колекції хлопця більше тисячі  фото не лише з одеськими, а з київськими, львівськими та запорізькими патрульними. Усім їм він  переказує привіт.

«Бажаю всім патрульним повернутися живими додому», - каже школяр. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції