15 кілометрів бігу, тести на інтелект та нічні підйоми: як потрапити до елітного спецпідрозділу Нацгвардії

15 кілометрів бігу, тести на інтелект та нічні підйоми: як потрапити до елітного спецпідрозділу Нацгвардії

Фото: УНІАН

Відбір триває 36 годин.

Сильні не лише фізично, а й духом. Тільки такі можуть потрапити до елітного спецпідрозділу Нацгвардії - бригаду швидкого реагування. Треба і пробігти 15 кілометрів, і підтягнутись до двох десятків разів, і тести на інтелект скласти. З новобранців - половина не витримує навантажень і відсіюється. 

Про це йдеться 5 листопада в сюжеті ТСН.19:30.

Із самого ранку вони підтягуються до військової частини. Усі дуже різні: хтось уже служив, дехто лише закінчив школу, комусь 18, декому же за 40. Та на всіх них попереду чекають важкі 36 годин відбору. До бригади швидкого реагування Національної гвардії України відберуть найкращих.

"Це або психологічне навантаження, або фізичне, або все може міксуватися - на скільки він може лягти-встати-лягти встати. Щонайменше треба заслужити нести зброю в руках і захищати свою країну", - розповідає старший інструктор Роман Рудольф, 

Відразу видно - з 26 новоприбулих випробування пройдуть далеко не всі. Години не минуло - один з кандидатів пасує і йде геть. Для решти підтягнутися потрібно не менше 12 разів. Та доки одні підтягуються, інші теж не відпочивають - віджимаються, присідають.

15 кілометрів бігу, 20 підтягувань і тест на інтелект – як потрапити в спецпідрозділ Нацгвардії

15 кілометрів бігу, 20 підтягувань і тест на інтелект – як потрапити в спецпідрозділ Нацгвардії

Це, кажуть інструктори, вони перевіряють їхні нерви та стійкість. А їхню витривалість перевірить стадіон. Спочатку спринт - сто метрів підкорилися усім, а от кілометр у досить швидкому темпі подолати важче. Ті, в кого є зайва вага, почали здавати і переходити на крок. 

"Вже можна виявити претендентів, які його здадуть, є аутсайдери, але попереду важкі випробування, які розставлять кожного на своє місце", - каже командир відділення інструкторів Денис Мартиненко.

Це інструктор говорить про полігон, куди хлопці дісталися вже надвечір, проте ні сутінки, ні холод, ні втома не зупинили нікого. Вночі їх піднімали тричі: аби пройти тести психологічні, фізичні та подекуди літературні.

На 15 кілометрів кросу вийшли вже тільки 17 кандидатів. Інструктор каже: саме тут вони дивляться, як хлопці працюють у команді - перелазили через стіну, лежачи тягли на собі колесо, продиралися крізь лісосмугу, вогонь, та задимлену місцевість.

 А тих, хто вже не міг бігти, несли на собі. І лише 10 із 26 омріяний контракт підпишуть.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2372
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація