Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Макіївці очевидці зняли на відео загибель підлітка з саморобним парашутом

Хлопець стрибнув із парашутом з недобудованої будівлі

В окупованій терористами Макіївці (Донецька область) у суботу, 15 грудня, підліток загинув після стрибка з багатоповерхового будинку з парашутом. Відео смертельного трюку опублікували у соцмережах. 

За інформацією сепаратистських ЗМІ, хлопцю було 15 років. Він стрибнув з даху недобудованого 14-поверхового будинку в мікрорайоні "Сонячний".

Як повідомляє співтовариство у "У Макіївці" у соцмережі "ВКонтакте", парашут був неправильно складний, "та й техніка стрибка залишала бажати кращого". За деякими даними, парашут був саморобним.

Зазначається, що на стрибок підлітка дивилася його матір. Очевидці знімали смертельний трюк на камеру.  Хоча хлопець був у шоломі, він отримав занадто важкі травми і помер.

Увага на відео присутня ненормативна лексика, не рекомендоване для перегляду особам що не досягли 18 років.

Варто уточнити, що навіть зі справним парашутом хлопець не зміг би вдало провести трюк. Річ у тім, що найнижчою висотою для стрибка є 70 метрів - тобто будівля, висотою 25 поверхів. Але і в цьому разі стрибок вважається небезпечним, бо на висоті 70 метрів встигне розкритися тільки рятувальний парашут.

Нагадаємо, український парапланерист загинув після зіткнення у повітрі з іншим льотчиком під час змагань у Македонії.

Обидва чоловіки були смертельно травмовані після падіння на землю після зіткнення. Волов загинув на місці події, а Пауелл помер у найближчій лікарні після спроб його реанімувати.

Відео102-річна австралійка стала найстаршою парашутисткою-початківцем

Жінка гайнула з висоти 4267 метрів. Це не перший її стрибок і навіть не другий. Уперше Ірен надягла на себе всі ці парашутні обладунки, коли їй виповнилося сто років. І відтоді вона ламає шаблони, долає рекорди і переконує весь світ.

102-річна австралійка стала найстаршою парашутисткою-початківцем

Залиште свій коментар

Вибір редакції