15-річний підліток з Миколаївщини втік з інтернату і пройшов по морозу 65 км

На Миколаївщині хлопець утік з інтернату, щоб зустріти Новий рік з родиною. Він пройшов пішки 65 км у легенькій курточці та футболці.

15-річний підліток з Миколаївщини напередодні Нового року втік зі школи-інтернату, щоб зустріти свято разом з братом. Хлопець подолав пішки понад 65 кілометрів по морозу в легенькій курточці, футболці і спортивних штанах.

Про втечу Руслана в інтернаті повідомили міліції. Правоохоронці понад добу прочісували навколишню місцевість - боялись, що дитина може замерзнути. Зрештою хлопця знайшли у селі, вдома у брата, і повернули до закладу.

Маленький утікач розповів, що на шляху страшно не було, адже дорогу він добре знає, а от холод дошкуляв. "У мене сірники були, я дрова маленькі наламував, брав, запалював, дровиняки розгоралися. Нічого не їв, тільки грівся", - зізнався Руслан.

Після втечі рідня забрала його до себе на всі канікули. А ще братова родина вирішила оформити опікунство над хлопчиком, брату лише потрібно змінити паспорт - його менша дочка замалювала в документі фотографію, тож поки він не дійсний. Правоохоронці пообіцяли заміні документів посприяти.

Читайте також:

Дівчинку, яка провалилася під кригу, півгодини зубами утримував п'ятирічний брат

На Буковині вихователь інтернату шість років ґвалтував маленьких хлопчиків

Учень інтернату зарізав трьох людей за погані слова про свою матір

Американці повернули всиновленого хлопчика до Росії із запискою, що він більше не потрібен

ВідеоПонад 65 кілометрів по морозу, щоб побачити брата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: