15 років в'язниці може загрожувати прихильникам Саакашвілі за побиття прикордонників - Слободян

Окрім прикордонників, у лікарнях опинилися і 12 поліцейських.

10 прикордонників звернулися по допомогу після того, як натовп прихильників Міхаіла Саакашвілі проштовхнув його повз паспортний контроль, і зараз вони перебувають у лікарнях і проходять обстеження. У них переважно синці і гематоми, також струси мозку.

Про це повідомив ТСН прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян.

Поліція уже відкрила кримінальне провадження через прорив на пункті пропуску Шегині. Організаторам інкримінують незаконне переправлення людей через кордон. Це від двох до п'яти років за ґратами. Проте, за побиття прикордонників і правоохоронців може бути відкрита ще одна стаття.

"348 стаття - нанесення тілесних ушкоджень військовослужбовцям під час виконання службових обов'язків. Ця стаття при додаткових обтяжуючих обставинах може тягнути до 15 років", - розповідає Слободян.

ВідеоПоліція відкрила кримінальне провадження через прорив на пункті пропуску "Шегині"

Усю сьогоднішню ніч, за інформацією ТСН, у пункті пропуску Шегині працювала слідчо-оперативна група і представники військової прокуратури. За свідченнями прикордонників, а також відео та фотофіксацією слідчі встановили всіх, хто незаконно перетнув кордон у напрямку України. Це близько півсотні осіб, сам Саакашвілі, народні депутати і активісти.

Залиште свій коментар