15 школярів госпіталізовано після розпилення в класі невідомої речовини

15 школярів госпіталізовано після розпилення в класі невідомої речовини

Щвидка. Ілюстрація

31 жовтня 15 учнів Близнюківського ліцею госпіталізовано через отруєння речовиною, розпиленою з газового балончика в селищі Близнюки (райцентр Харківської області).

15 учнів Близнюківського ліцею (Харківська область) було госпіталізовано через отруєння речовиною, розпиленою з газового балончика в класі.

Про це сказано в повідомленні прес-служби МОЗ з посиланням на інформацію головного управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації.

14 потерпілих звернулися до місцевої лікарні зі скаргами на головний біль, запаморочення, подразнення верхніх дихальних шляхів і відчуття духоти.

При опитуванні було встановлено, що під час перерви в класній кімнаті розпилили газовий балончик з невідомою речовиною.

Дітей оглянув лікар-педіатр, і їх госпіталізували з попереднім діагнозом: вплив подразнювальної речовини невідомого походження на верхні дихальні шляхи.

Стан дітей задовільний, вони одержують лікування в повному обсязі в умовах дитячого відділення лікарні. Інших учнів цього самого класу, які були на той час у школі, оглянули вдома сімейні лікарі. Стан цих дітей визнано задовільним, скарг немає.

Одну дитину зі скаргами на нудоту та подразнення в горлі госпіталізували в дитяче відділення лікарні. Заступник директора Близнюківського ліцею Юрій Грубник повідомив журналістам, що інцидент стався в 9 класі. З його слів, одна з учениць розпилила в кабінеті газовий балончик, який носила із собою для самозахисту. Він додав, що це сталося випадково.

Раніше у Залізному Порту на Херсонщині зі школи до в реанімації з ознаками отруєння чадним газом потрапили двоє учнів та вчителька.

Читайте також:

Від отруєння невідомим газом помер МНСник

У Києві отруйну їжу для собак залишають на дитячих майданчиках

В лікарні Краснодону через отруєння досі залишається 37 учнів

У Тернополі двоє людей загинули, копаючи криницю

Повʼязані теми:

Наступна публікація