15 жовтня тепло не включать

"Київенерго" планує розпочати основні підключення до опалення при досягненні середньодобової температури повітря 8° і нижче.


"За даними Укргідрометцентру, прогноз погоди, включаючи 17 жовтня, виглядає таким чином: вдень до 19° тепла, а вночі - до 11° тепла. У той же час, нормативні документи, якими ми користуємося, дають нам підставу діяти таким чином: три дні має бути температура середньодобова 8° і нижче, і це підстава для підключення міста відповідно до графіка, узгодженого з КМДА", - сказав голова правління АК "Київенерго" Сергій Тітенко.

Школа
УНІАН
Дітей у школах і садочках обіцяють зігріти
При цьому він зазначив, що, за деякими даними, тепла погода збережеться до початку листопада. "Це не означає, що така погода буде, ми відстежуємо ситуацію, але споживати газ, який стільки коштує, за ситуації, коли будуть відкриті всі вікна, і, може, ніхто нам і подяки не скаже за це, буде необачним і безгосподарним", - сказав Тітенко.

За його словами, компанія вже проводить підключення соціальних об`єктів: підключені всі пологові будинки, стаціонарні лікувальні установи, 66 дитячих садків, 30 шкіл.

У той же час він підкреслив, що технічно компанія готова розпочати підключення тепла вже сьогодні. "Зараз необхідне тільки фінансування, щоб не нарощувати борги за газ", - додав він.

За його словами, окрім боргів споживачів і кредитних зобов`язань, перед "Київенерго" також стоїть проблема боргу міської влади. Зокрема, недофінансування з міського бюджету компенсації збитків "Київенерго" від надання послуг з теплопостачання на сьогодні становить 184,3 млн. грн. Борг "Київенерго" перед НАК "Нафтогаз України" за спожитий газ становить 41,8 млн. грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: