1500 заробітчан повернулось днями до сіл на Буковині, де зафіксовано найбільше хворих на коронавірус

1500 заробітчан повернулось днями до сіл на Буковині, де зафіксовано найбільше хворих на коронавірус

Всіх, хто повернувся до України, закликають залишатись в самоізоляції.  

Буковина живе в умовах надзвичайної ситуації. Епіцентр коронавірусу в області - за 20 кілометрів від Чернівців. Саме туди масово повернулися заробітчани з Європи, йдеться в ТСН.Ранок. 

У  Колінківцях лише в одній родині 6 випадків інфікування, а в селі кілька десятків людей з підозрою. «Ми знаємо, що на території області впродвож двох минулих тижнів тільки в села повернулось 1500 чоловік. Тому прохання до них здійснити самоізоляцію», - каже голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

На в’їзді до Колінківців і трьох сусідніх сіл – встановили блокпости. Місцеві бояться виходити на вулицю, кажуть багато односельців нещодавно були за кордоном, окрема й в Італії.   «А хто не боїться, боїмося за дітей. Тут більшість всі з Італії,  це Буковина», - кажуть місцеві.

У самих Чернівцях обробляють вулиці хлором. З транспорту працюють лиш тролейбуси, що доправляють на роботу комунальників та медиків. Зачинилися готелі.

Відео Буковина лідирує за кількістю хворих на коронавріус – підтверджено 15 діагнозів

Буковина живе в умовах надзвичайної ситуації. У Чернівцях обробляють вулиці хлором. З транспорту працюють лиш тролейбуси, що доправляють на роботу комунальників і медиків. Буковинський епіцентр коронавірусу - за 20 кілометрів від Чернівців. Більше про коронавірус в Україні

Буковина лідирує за кількістю хворих на коронавріус – підтверджено 15 діагнозів

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайного ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

 

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів