16-річний підліток сховався в Харківському метро від апокаліпсису

Школяр з Криму втік з дому і кілька днів прожив у Харківському метрополітені. Він прочитав, що там є засекречені бункера на випадок ядерної війни.

16-річний школяр зі Севастополя кілька днів прожив у тунелях Харківського метрополітену. Коли його затримали міліціонери, він пояснив, що хотів знайти в підземці таємний бункер, де можна було би пережити кінець світу.

План порятунку у дев'ятикласника народився після регулярних комп'ютерних ігор і перегляду фільмів-катастроф - хлопець був упевнений, що в 2012 році настане апокаліпсис. В Інтернеті він вичитав, що нібито в Харківському метро на випадок ядерної війни є засекречені бункера.

Кинувши в шкільний портфель речі та харчі, хлопець відправився на залізничний вокзал і купив квиток на потяг. Справою про зникнення дитини зацікавилася Севастопольська прокуратура, коли з'ясувалося, що дев'ятикласник тікає з дому вже не вперше.

"Хлопцеві вдалося проникнути в тунелі, де постійна, комфортна для людини температура, і прожити там кілька днів. Перший час школяр харчувався продуктами, привезеними з дому. Коли їжа закінчилася, хлопчик почав виходити на станції метро і на поверхню, де займався жебрацтвом. Затримати його вдалося на Харківському залізничному вокзалі співробітникам лінійного відділу міліції. Хлопець був дуже голодним і брудним", - розповів "Комсомольській правді в Україні" помічник прокурора Нахімовського району Севастополя Денис Бугаєв.

У наглядовому відомстві вважають, що винні в такій поведінці не фільми, а байдуже ставлення батьків до дитини.

"Сім'я, в якій живе хлопчик хоч і благополучна, але не повна - батько пішов і живе в іншому місті, хлопець залишився з матір'ю. Він навчається у вечірній школі, контролювати його нікому. Соціальні служби та посадові особи Нахімовського райвідділу теж не виявляли до нього жодного інтересу. І хоча раніше школяр неодноразово тікав з дому, на облік у міліції його ніхто не поставив", - зазначив Бугаєв.

На обліку у психіатра хлопець ніколи не перебував, зараз його обстежують лікарі в дитячому притулку в Харкові."16 років - це вік, коли організм перебудовується і виділяє велику кількість гормонів. Швидше за все, хлопчик просто злякався, надивившись фільмів, і пішов від реальності. Це може бути тимчасове захворювання", - прокоментував справу головний психолог МОЗ АРК Віктор Темник.

Лікарі впевнені, що якщо школяр потрапить до рук хороших фахівців, то протягом кількох місяців недугу можна буде вилікувати.

Читайте також:

У Харкові встановили дошку бажань перед кінцем світу

Старійшини майя "скасували" кінець світу в 2012 році

15-річна львів'янка передбачила кінець світу та наклала на себе руки

У Мексиці збудували місто, де можна буде пережити апокаліпсис

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: