Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
16-річного підлітка вже кілька днів шукають у Житомирській області

Юнак повертався з навчання додому через ліс.

Десятикласника Дмитра Степарука шукають на Житомирщині від  21 лютого, йдеться в ТСН.16.45.

Юнак того дня був на заняттях  у Хорошівському ліцеї, ввечері  зустрівся з  друзями, о пів на десяту вечора люди бачили, як він іде пішки додому, до  села Теренці. Втім, до хати підліток так і не дістався.

Мати, яка виховує його сама, каже, з дому він жодного разу не тікав, з нею не сварився. Упевнена, що із сином сталася біда. «Казав, що приїду пізніше на шкільному автобусі, але чекали, так і немає. Не знаю, що думати, може, машина збила, сліди замели, може, кудись  вивезли. Такого не було, щоб на стільки днів зникав», - каже мама зниклого Тетяна Степарук.

У поліції розглядають кілька версій зникнення, зокрема, що він міг скоротити шлях додому через ліс, та заблукав. Не виключають і нещасний випадок. Усіх, хто бачив Дмитра, просять відгукнутися: він середнього зросту, з темним волоссям, на правій щоці має  родиму пляму.  Був одягнений у чорний спортивний костюм, сіру куртку, чорні кросівки. «Зник їдучи з  міста до  свого  населеного  пункта, зник у лісовій місцевості. У нас тут дуже велика кількість болотистої місцевості,  тому важко працівникам  на великі  дистанції  просуватися», - каже  заступник начальника ГУНП в Житомирській області Артем Лисогор.

Залиште свій коментар

Вибір редакції