17-річний хлопець з Львівської області втік з дому, щоб воювати на Донбасі

Дата публікації
Перегляди
6506
Поділитись:
WhatsApp
Viber
17-річний хлопець з Львівської області втік з дому, щоб воювати на Донбасі

Фото: Національна поліція у Львівській області

Юнак подолав понад 1000 км, щоб приєднатись до українського війська.

Поліція розшукала зниклого 17-річного мешканця Пустомитівського району Львівської області Дениса Лагодича у зоні проведення ООС. Хлопця знайшли на блокпосту біля міста Слов’янськ Донецької області. Свою втечу з дому юнак пояснив бажанням воювати за територіальну цілісність України. Про це повідомила поліція Львівської області.

Про зникнення 17-річного Дениса Лагодича 13 липня правоохоронцям повідомила мати хлопця. Вона розповіла, що напередодні близько 22.00 син пішов з дому, після чого зв'язок з ним був втрачений. Вона також розповіла, що раніше її син ніколи не втікав з дому і така поведінка нетипова для нього.

Правоохоронці негайно оголосили неповнолітнього в розшук і вже сьогодні, 15 липня, поліцейські розшукали хлопця у зоні проведення ООС – на блокпосту біля міста Слов’янськ Донецької області.

За його словами, він мав намір приєднатись до військових та зі зброєю в руках захищати незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Правоохоронці порадили Денису почекати кілька років, здобути за цей час відповідні знання та навички, після чого реалізовувати свої плани у передбачнений законом спосіб. Хлопець здоровий та неушкоджений, невдовзі правоохоронці повернуть його додому.

Нагадаємо, в Івано-Франківську зник 17-річний Лук’янчиков Леонід. Хлопець вранці 2 липня пішов з дому і досі не повернувся. Місце його перебування невідоме.

Наступна публікація