17-річний швед повернувся до України в пошуках могили матері, а знайшов живу родину

Історія, гідна екранізації, відбувається в ці дні в Києві.

Ця історія могла би стати сюжетом фільму, а трапилася просто на очах журналістів. В Україну зі Швеції прилетів 17-річний Кристіан-Олексій Янер, який мріяв знайти жінку, яка його народила, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Він народився в Києві. Мати покинула його в пологовому будинку. Перші два роки життя хлопець провів у київському сиротинці "Берізка". Потім його всиновила родина зі Швеції. Правду про походження дитини подружжя вирішило не приховувати.

У 17 років хлопець наважився на подорож у невідоме. Він з'ясував, що в Україні в нього є велика родина – сестри та бабуся. Вони живуть на Полтавщині та під Києвом.

Вже в Україні уповноважений із прав дітей Микола Кулеба приголомшив гостя повідомленням, що в нього є ще й 13-річний брат.

Суд визнав матір померлою на підставі документу про зникнення. Однак журналістам вдалося з'ясувати, що вона жива. І цілком може бути, згодиться зустрітися з Олексієм.

На запитання про страх перед зустріччю хлопець відповів: "Знаєте я молився, аби знайти відповіді на всі свої запитання. Зробити бодай крок назад уже неможна".

Раніше повідомлялося, що чиновники перешкоджають всиновленню українських дітей.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян

Відео17-річний юнак зі Швеції приїхав до України на пошуки своєї біологічної матері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: