18 тисяч кримських татар вийшли на мітинг в центрі Сімферополя

Учасники мітингу прийшли з транспарантами з гаслами: "Кримськотатарській мові в Криму - статус офіційної" та "Криму - статус кримськотатарської національно-територіальної автономії у складі України".

У центрі Сімферополя з нагоди 66 річниці депортації кримськотатарського народу зібрався мітинг, в якому, за свідченнями очевидців, взяли участь близько 18 тисяч людей.

Мітинг на площі Леніна відкрився молебнем по жертвах депортації, який провів муфтій мусульман Криму Еміралі Аблаєв.

На мітингу присутнє керівництво Меджлісу кримськотатарського народу, голови Верховної ради і Ради міністрів Криму Володимир Константинов і Василь Джарти, постійний представник президента України в Криму Сергій Куніцин, керівники Сімферополя та інші офіційні особи.

Учасники мітингу прийшли з транспарантами з гаслами: "Кримськотатарській мові в Криму - статус офіційної", "Криму - статус кримськотатарської національно-територіальної автономії у складі України", "Право на самовизначення - це природне право корінного народу", "Вимагаємо визнання Україною і міжнародним співтовариством злочинної депортації 18 травня 1944 року і її наслідків геноцидом кримськотатарського народу" та ін.

Нагадаємо, 18 травня 1944 року за звинуваченням у співпраці з німецькою армією масової депортації з Криму піддалися більше 180 тисяч кримських татар.

Щорічно в річницю депортації в Сімферополі проводиться Всекримський траурний мітинг.

Читайте також:

Янукович наказав Азарову вирішити проблему з кримськими татарами

Лідер Меджлісу вимагає від Януковича те, що татарам "належить по праву"

Кримські вчені визнали Януковича типовим татарином

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: