185 ноутбуків і 36 системників: суд заарештував техніку, вилучену в одеському офісі "Яндекс.Україна"

Вилучені документи і техніка будуть речовими доказами у справі проти компанії.

Суд заарештував комп'ютерну техніку, вилучену співробітниками СБУ в офісі компанії "Яндекс.Україна" в Одесі.

Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на постанову суду.

Серед заарештованого майна - 185 ноутбуків і 36 системних блоків, жорсткі диски комп'ютерів, планшети, флеш-накопичувачі і вся документація.

За попередніми оцінками СБУ, комп'ютерна техніка містить ознаки передачі посадовими особами "Яндекс.Україна" інформації в Росії.

Департамент контррозвідувального захисту держави у сфері інформаційної безпеки СБУ заявляє, що документи містять дані про збір та акумуляцію, з метою подальшої передачі в РФ, інформації про персональні дані громадян України, об'єктів критичної інфраструктури держави, йдеться у рішенні суду.

Таким чином, вилучені предмети мають ознаки знарядь вчинення кримінального злочину і можуть бути використані в якості доказів.

Відео"Яндекс" передавав персональні дані українців безпосередньо до Москви

Нагадаємо, 16 травня, російські соцмережі "ВКонтакте" і "Одноклассники" потрапили до списку юридичних осіб, щодо яких Україна ввела санкції.

Президент України затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони про розширення списку фізичних та юридичних осіб, щодо яких введено санкції. Загалом, обмежувальні заходи стосуються 468 компаній. В указі пояснюється, що заборона діє на інтернет-провайдерів за "надання послуг доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів".

Президент Петро Порошенко зазначив, що санкції, які були введені проти Росії, можуть бути переглянуті після повного виведення російських військ з території України.

інфографіка по статистиці вконтакте, яндекс,ітд_2
ТСН.ua

Залиште свій коментар