2 мільйони збитків на закупівлі протигазів для Нацгвардії: ДБР завершило розслідування щодо посадовця Міноборони

У разі доведення вини підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років.

Слідчі ТУ ДБР у м. Львові завершили досудове розслідування відносно колишнього заступника начальника одного з головних військових представництв Міністерства оборони України.

"Він підозрюється у недбалому ставленні військової службової особи до військової служби, вчиненому в умовах особливого періоду, крім воєнного стану, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 425 КК України)", - йдеться у повідомленні пресслужби Державного бюро розслідувань у понеділок, 23 листопада.

Слідством встановлено, що військовому представництву в квітні 2018 року було доручено визначити рівень договірної ціни на військові протигази для військових частин Національної гвардії України за фактичними витратами підприємства-виробника.

Своєю чергою, заступник начальника, виконуючи обов’язки начальника, у листопаді 2018 року недбало поставився до військової служби під час визначення рівня договірної ціни закупівлі протигазів у межах виконання контрактів державного оборонного замовлення, неналежно перевірив надані підприємством-виробником документи, внаслідок чого ціну на виготовлення протигазів було завищено, а державним інтересам спричинено збитки на загальну суму понад 2 мільйони гривень.

"Під час досудового розслідування збитки державі було відшкодовано в повному обсязі. У разі доведення вини підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років", - повідомили у ДБР.

Нагадаємо, у вересні Червонозаводський районний суд Харкова звільнив від покарання Володимира Литвина - підприємця, який два роки тому взяв на себе всю провину в справі "рюкзаків Авакова". 

На заводі "Електроважмаш" провели обшук через підозру у махінаціях, розтраті майна та торгівлі з Росією

На заводі "Електроважмаш" провели обшук через підозру у махінаціях, розтраті майна та торгівлі з Росією

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Перезавантаження ДБР
Наступна публікація