2-річна дівчинка, яку жорстоко побила матір-пияка, померла в реанімації Дзержинська

2-річна дівчинка, яку жорстоко побила матір-пияка, померла в реанімації Дзержинська

Дитя перебувало в комі / Фото: Getty Images

Дитина боролася за життя протягом тижня.

У Дзержинську лікарям не вдалося врятувати 2-річну дівчинку, яку побила п'яна матір.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції.

Дівчинка тиждень перебувала в комі через важкі травми.

"У зв'язку із загибеллю дівчинки кримінальне провадження перекваліфіковане на ч. 2 ст. 121 "Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого" КК України. Подано клопотання про заміну домашнього арешту матері-вбивці на більш суворий запобіжний захід", - зазначають у прес-службі.

Правоохоронці ініціювали питання про позбавлення жінки батьківських прав. Наразі її дві старші доньки - 15-річна Віолетта та 4-річна Надія - перебувають у місцевому інтернаті.

Нагадаємо, що 7 лютого до чергової частини Дзержинського відділення поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію 2-річної дівчинки із важкими тілесними ушкодженнями, які їй завдала рідна мати.

Дівчинка протягом тижня перебувала в реанімаційному відділенні міської лікарні Дзержинська у вкрай тяжкому стані. Як розповіли лікарі, у дитини виявили численні травми: закритий перелом кісток носа, підшкірні гематоми по усьому тілу, множинні синці обличчя, нижніх кінцівок та мозкову кому 3-го ступеню.

Горе-матір пояснила свій жорстокий вчинок тим, що "зірвалася" через постійний плач молодшої дитини. Жінка стала бити дівчинку руками до тих пір, поки дитина не втратила свідомість.

Крики в будинку почула старша 15-річна дочка Віолетта, яка повернулась додому. Вона побачила, що мати тримає сестру на руках, дитина не подавала ознак життя. Віолетті вдалося забрати сестру в п'яної матері та віднести в будинок до своєї бабусі, звідки вона й викликала швидку допомогу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація