Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЮНІСЕФ озвучив, скільки дітей навчаються в зоні бойових дій на Донбасі

Діти навчаються в школах, у стінах яких видно отвори від куль, а вікна закладені мішками з піском.

200 тисяч школярів навчаються в мілітаризованому середовищі на Донбасі.

За чотири роки в Україні знищено та пошкоджено сотні шкіл. Зокрема, протягом останніх 16 місяців було пошкоджено або зруйновано як мінімум 45 шкіл. Про це йдеться у заяві ЮНІСЕФ, пише ВВС.

"Діти навчаються в школах, у стінах яких видно отвори від куль, а вікна закладені мішками з піском. У підвалах облаштовано бомбосховища, а у подвір’ях залишаються осколки снарядів. Система освіти на сході України перебуває під перехресним вогнем", — розповіла керівник представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барбері.

У ЮНІСЕФ зафіксували як мінімум вісім випадків, коли військові об’єкти розміщувалися за 500 метрів від дитсадків та шкіл, а у двох місцях вони були розташовані лише за декілька метрів від навчальних закладів.

"Лінія розмежування є лінією, яка розділяє підконтрольні та непідконтрольні уряду території і бойові зіткнення навколо якої є особливо інтенсивними. Від початку навчального року ЮНІСЕФ спостерігали шість випадків, коли колишні будівлі шкіл були зайняті або використовувалися збройними силами чи озброєними групами", - зазначили в організації.

Нагадаємо, у понеділок, 30 квітня, о 14:00, антитерористична операція на території Донецької та Луганської областей змінилася на операцію Об'єднаних сил (ООС). Про початок останньої оголосив президент України Петро Порошенко.

ВідеоКінець АТО. "Війна на три літери" закінчується в понеділок

Новина номер один для України - АТО закінчується. Завтра - останній день. Новий режим не означає кінець війни і кінець обстрілів, але навіть зміна назви військової операції на Сході вже викликала справжню істерику в окупантів. Ховаючись від обстрілів, журналіст ТСН.Тижня намагався з’ясувати, що ж зміниться, якщо війну на три літери називатимуть не "АТО", а "ООС". 

Кінець АТО. "Війна на три літери" закінчується в понеділок

Залиште свій коментар

Вибір редакції