200 тисяч вдалося приписати собі до зарплати бухгалтерці школи на Київщині

Жінка роками додавала до свого окладу по кілька зайвих тисяч

Фінансова працівниця школи в селі на Київщині привласнила двісті тисяч державних гривень – вона роками собі до зарплати приписувала додаткові гроші. Нестачу виявили випадково, нині справу передали до суду, йдеться в ТСН.12.00.

Директор школи зізнається, до цього інциденту своїм колегам довіряла як собі. Розповідати, що і як у цій школі сталося з державними грошима директору школи районе керівництво забороняє.

Що зникло 200 тисяч гривень дізнались випадково, коли шкільний бухгалтер, яка тут працювала багато років звільнилась , а на її місце прийшла нова людина. Звернулись до правоохоронців, ті з'ясували – сім років бухгалтер дописувала собі до зарплати різні суми.

"Встановлено, що вона вносили неправомірні поправки від 4 тисяч, деякі місяці по 9", - розповідає прокурор бориспільської місцевої прокуратури Анна Петришина.

Те, у чому звинувачують шкільного бухгалтера, тягне на вісім років в'язниці. Але максимального покарання не буде, припускає прокурор. Після викриття підозрювана співпрацює зі слідчими і вже повернула більшу частину грошей, які колись собі приписала. Пояснює, що робила це аби вилікувати дитину, гроші брала на операцію, сплатити за яку їй, матері-одиначці, було нереально.

Після інциденту зі шкільним бухгалтером, котра дописала собі до зарплати 200 тисяч гривень - районне керівництво готує ретельну перевірку усім школам, з'ясовуватимуть як і на що пішла кожна копійка.

ВідеоБухгалтер сільської школи привласнила 200 тисяч державних гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: