Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
21 градуса тепла і поодинокі дощі. Якою буде погода наприкінці жовтня

Тим часом, європейські міста атакує негода.

Потепління укоріниться по всій Україні у понеділок, 29 жовтня, але дощі в деяких областях ще затримаються. Як повідомляється у сюжеті ТСН.Тиждень, українцям дощів боятися не варто. Їх синоптики прогнозують, але небагато і не всюди. 

У понеділок вони будуть на Закарпатті, Львівщині й Волині. А до середи вони полишать наші найзахідніші краї і просунуться вглиб країни до Прикарпаття, Буковини і Півночі. Температура повітря теж поділить Україну навпіл – до 21 градуса тепла на півдні, Сході й Буковині. На решті території – до +16-18 градусів. 

Гірша погода спостерігається у сусідніх країнах. Нищівний шторм пройшовся Чехією цього тижня. На високогір’ї пориви вітру сягали 160 км на годину. Це фактично швидкість урагану. Частинка цієї бурі до нас теж докотилась, у Карпатах випав сніг, а 146 населених пунктів у 9 областях лишились знеструмлені. 

У Римі на початку тижня людей заливали дощі, накрили повені і засипав град. Зрештою усе це замерзло. Місто буквально вморозило у лід.

Ріки мулу, бруду, знесені мости, дороги, залізниці були зафіксовані у Краснодарському краї Росії. Місцеві жителі відрізані від цивілізації, масово скуповують харчі, воду. Деякі райони евакуювали. Зафіксовано шість смертей.

ВідеоПотепління та дощі: якої погоди очікувати наступного тижня

Європа планує відмінити перехід на літній та зимовий час, якщо погодяться всі члени Євросоюзу. А те, що ми з Європою - одне ціле, підтвердив навіть останній землетрус у Румунії, який добре відчули і на Одещині. Як кажуть надзвичайники, коливання були незначні і минулося без збитків. А чим іще  дивувала наша планета цього тижня - дивіться у рубриці "Метеозалежність". 

Потепління та дощі: якої погоди очікувати наступного тижня

Залиште свій коментар

Вибір редакції