Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
21-річному бійцю, якому під Зеленопіллям роздробило ноги та відірвало пальці, потрібна допомога

Герою потрібна реабілітація за кордоном, яка коштує близько 30 тисяч євро.

Пораненому героєві, який захищав Україну, тепер самому потрібна допомога. Володимир Гариджук - один із тяжкопоранених під Зеленопіллям, із передової він повернувся з дуже ушкодженими ногами та без пальців на руці. Нині  молодий хлопець не підводиться з ліжка і єдине, про що мріє, знову ходити, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30. 

Кожен рух для Володі віддає нестерпним болем, тому знеболювальне йому  вводять майже щогодини. Осколками від "Граду" йому роздробило обидві ноги та відірвало пальці на руці. Мати Оксана вже третій тиждень від сина не відходить ні на крок. 

21-річний солдат із Миколаївщини воював у 79-ій окремій аеромобільній бригаді під Зеленопіллям на Луганщині. У зону АТО його мобілізували відразу після армії. Терористи почали стріляти з "Градів", коли всі ще спали. 

Ліву ногу хлопця спочатку мали ампутувати, але медикам вдалось її зберегти. У військовому шпиталі  її збирали по шматках більше 12-ти годин. Зараз до неї приєднали спеціальний вакуумний прилад. Він викачує рідину, щоби рани не гноїлись. 

Волонтери  купили для Володі візок, але з ліжка він поки що не встає. Щоби полегшити біль, мати масажує йому ногу. Попереду в хлопця ще кілька операцій. Сина підтримує дотиками та словами. 

ВідеоПораненому героєві потрібна допомога

"Зараз він мені розказує, що їм їсти не було по 5 днів, та три доби води вони не пили. Я тільки зараз усвідомлюю, що я не знала цього всього, бо що б я могла  зробить вдома? Нічого, я далеко від нього", - каже мати солдата. 

Хлопець твердить, що  ні про що не шкодує, але найтяжчим було на передовій втрачати друзів. 

Аби він знову зміг ходити, потрібна реабілітація за кордоном, вона коштує близько 30 тисяч євро. Рахунок у банку відкрили на маму Володі. Родина просить допомоги, бо таких грошей на лікування не має. Попри свій тяжкий стан, хлопець ні на мить не втрачає оптимізму і вже уявляє себе на ногах. 

Як вже раніше повідомлялося, волонтери за дві години знайшли родину пораненого солдата з Київщини, який ледь говорив.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 6258 0141 5355

Оксана Гариджук

Кореспондент ТСН Євгенія Коваленко

Залиште свій коментар

Вибір редакції