23-річна головна люстраторка прокоментувала реакцію українців на своє призначення

Калинчук нагадала, що її призначення тимчасове.

23-річна Ганна Калинчук, яка була призначена виконувачем обов'язків директора департаменту з питань люстрації, прокоментувала реакцію українців на своє призначення.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Мою сторінку прочитали до 2013 року. Порівняли з Анастасією (Дєєвою), провели "аналіз" моїх політичних та особистих вподобань, сказали, що я замолода і без досвіду, і багато іншого. Скажімо так...я була до цього готова. Поведінка більшості передбачувана, тому було б наївно сподіватись, що хтось напише про мене щось добре...", - написала вона.

Проте, Калинчук зазначила, що багато людей також висловили їй свою підтримку.

"Так, я молодий юрист, у мене вища освіта одного з провідних ВНЗ цієї країни і я 2 роки пропрацювала з Тетяною Козаченко над інститутом люстрації в Україні, я знаю про неї все (без перебільшень). І наостанок - ключова теза виконання мною обовязків директора департаменту, як і оголосив Міністр юстиції, - до проведення конкурсу на відповідну посаду", - нагадала вона.

Нагадаємо, 23-річна Калинчук призначена виконувачем обов'язків директора департаменту з питань люстрації. Відповідне рішення ухвалило Міністерство юстиції України. Про це повідомив голова відомства Павло Петренко. "Трудовий колектив департаменту зібрався і запропонував кандидатуру в. о. директора Ані (Калинчук). Я підтримав цю кандидатуру", - сказав він. За словами Петренка, відставка колишнього керівника люстраційного департаменту Тетяни Козаченко була плановою, оскільки вона не збиралася перебувати на державній службі більше двох років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: