25 найпопулярніших музикантів представили святкову пісню до річниці Незалежності

Зірки української естради зізналися Батьківщині у любові. 

В ефірі святкового випуску "Сніданку з 1+1"  до Дня Незалежності відбулася прем'єра пісні "Оберіг" від найпопулярніших виконавців.

25 українських зірок об'єдналися та виконали пісню-гімн –  зізнання в любові до своєї Батьківщини.

25 найпопулярніших українських співаків записали пісню "Оберіг" до Дня Незалежності країни

Анна Завальська, Олександр Пономарьов, Сашко Положинський , Тоня Матвієнко, Альоша, Валерій Харчишин зізналися, за що люблять Україну. Під час звукозапису музиканти у прямому сенсі об’єднали схід і захід, північ і південь. Червоними нитками на величезній білій мапі вони позначили власну Батьківщину: міста, де народилися. За продюсування та аранжування пісні взявся відомий джазовий піаніст Олексій Боголюбов. 

У записі брали участь Анна Завальська, Олександр Пономарьов, Сашко Положинський, Тоня Матвієнко, Альоша, Валерій Харчишин та низка інших популярних музикантів.

Під час запису пісня вони у буквальному сенсі об'єднали схід і захід, північ і південь -  червоними нитками на величезній білій мапі вони позначили Батьківщину -  міста, де народилися.

Продюсером та аранжуванням пісні займався  відомий джазовий піаніст Олексій Боголюбов. 

Прем’єра кліпу "Оберіг" до Дня Незазежності України

В День Незалежності України 25 українських музикантів піснею зізналися в коханні Батьківщині. Alloise, Kadnay, Владислав Каращук, Тетяна Решетняк, Марта Адамчук, Ольга Лукачева, Влад Дарвін, Валерій Харчишин та інші в кліпі червоними нитками поєднали Україну – від сходу до Заходу, від півдня до півночі.

Дивіться онлайн марафон ТСН до Дня Незалежності.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: