Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
26 тисяч гектарів угідь Лозінського віддадуть мисливцям і рибалкам

Величезні мисливські угіддя депутата-вбивці Віктора Лозінського можуть передати громадським організаціям.

Лісові угіддя екс-депутата від БЮТ Віктора Лозінського можуть передати товариству мисливців та рибалок. Таку рекомендацію Кіровоградська обладміністрація направила минулого тижня місцевій облраді для винесення на голосування 25 вересня.

Один з депутатів Кіровоградської облради розповів, що документ містить одне застереження: "Передавати мисливські угіддя слід лише в тому випадку, якщо суд визнає незаконним торішнє рішення місцевих депутатів про надання цих земель приватній фірмі "Мисливське господарство "Голованівське", підконтрольне Лозінському".

Ця компанія одержала 26 тисяч гектарів у своє користування в березні 2008 року. У червні цього року прокуратура оскаржила рішення облради й одночасно звернулася до суду.

Свої дії прокуратура пояснює тим, що у свій час землі під угіддя були виділені з порушенням законодавства.

Неофіційно депутати стверджують, що насправді вони проти виділення земель "Мисливському господарству "Голованівське". Але якщо вони підтримають протест прокуратури, то тим самим визнають, що в 2008 році незаконно виділили угіддя.

Тому депутати чекають від прокуратури іншої аргументації для протесту: наприклад, про порушення приватною структурою при використанні мисливських угідь.

Угіддя Лозінського рекомендується передати Голованівській та Улянівській районним організаціям Українського товариства мисливців та рибалок.

Як відомо, Лозінського розшукують за підозрою у вбивстві мешканця Кіровоградщини Валерія Олійника. У липні екс-БЮТівця позбавили депутатських повноважень і оголосили у розшук, але він зник.

Читайте також:

Лозінський викрав двох людей і вимагав за їхню свободу 40 тис доларів

ГПУ припускає, що Лозінський в Україні: його ховають друзі-депутати

Ворожки: Лозінський втік до Німеччини

Проти екс-депутата Лозінського порушено ще кілька кримінальних справ

Залиште свій коментар

Вибір редакції