Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Тернопільщині 28-річна паралізована дівчина заробляє собі на ліки та харчі вишиванками

У молодої жінки ніколи не виникало почуття жалю до себе, востаннє вона плакала в дитинстві.

28-річна паралізована дівчина вишиває практично без відпочинку. Вона живе в екстремальних умовах і надвір виходить лише увечері, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Надія Данилевич воює зі смертю, її серце зупинялося кілька разів, а ноги ніколи не ходили. Вона від народження прикута до ліжка, бо через важкі материнські пологи їй травмували хребет. Проте, у дівчини-воїна не має жалю до себе, каже, що задоволена життям.

У її житті немає легких шляхів, у її містечку немає пандусів. Продавчинь із крамниць вона викликає назовні.

Шість років дівчина у візку була єдиною годувальницею власної родини, бо мати не працювала, а батькові не платили зарплатню, а два її брати ще були малі. Ніна щодня працює, заробляючи собі на життя та лікування. Вона удень вишиває картини, а гуляти виїжджає лише увечері після роботи. Її вишиванки є в Польщі, Німеччині, Італії, Іспанії та Америці. Її картини оселяються у закордонних домівках, а Ніна мріє хоч на мить опинитися на їхньому місці і дуже прагне потрапити до сонячної Іспанії. Тому нині Ніна вишиває майже без перепочинку, бо хоче якнайшвидше назбирати гроші на мандрівку. Каже, що закордоном є зовсім інше ставлення до інвалідів, їхнє життя не перетворюється на щоденну боротьбу.

Нагадаємо, що у Росії дівчинка зі складною формою аутизму пише вірші та знімається у фільмах

Кореспондент ТСН Світлана Павук.

Відео Неймовірна історія про 28 річну дівчину

Залиште свій коментар

Вибір редакції