3,5 млн. українців працюють у Росії на заробітках

Російська влада повідомила, що більшість заробітчан працюють на будівництві і закликала їх "не бити".

У Росії на заробітках перебувають близько 3,5 млн. українців.

Про це сьогодні на прес-конференції в Москві повідомила заступник керівника Федеральної міграційної служби Росії Катерина Єгорова.

"Загалом на території Росії перебувають 3,5 млн. українських громадян, можливо, трохи більше. Зайняті вони здебільшого в Центральному федеральному окрузі", - сказала Єгорова, додавши, що трудові мігранти з пострадянських країн зайняті переважно в будівництві.

Вона повідомила, що лідерами за кількістю трудових мігрантів є Україна, Узбекистан, Таджикистан, Китай і Молдова. За її словами, загалом приплив іноземних трудових мігрантів у Росію в період кризи трохи знизився. Вона не виключає, що це викликано тим, що в ЗМІ з`являється багато інформації про складнощі під час працевлаштування.

Водночас Єгорова наголосила, що не варто сприймати проблему з іноземними мігрантами за принципом: "Бий мігрантів – рятуй Росію".

Вона зазначила, що потрібно здійснювати моніторинг ринку праці та віддавати перевагу корінному населенню, але є ціла низка професій, які не користуються популярністю у громадян Росії.

Єгорова нагадала, що уряд Росії зменшив квоти для працівників з інших країн, але після виходу з кризи квоти буде збільшено.

Читайте також:

Криза виганяє українців за кордон

Чехія відправляє додому заробітчан, які втратили роботу

Українці, які побували у США, не повертаються в Україну

Відео3,5 млн. українців працюють у Росії на заробітках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: