Трьох українських моряків підозрюють в убивстві конголезця

Три українські моряки затримані конголезькою владою за підозрою в убивстві нелегального пасажира-громадянина ДРК.

Влада Демократичної Республіки Конго підозрює 3 українських моряків, які є членами екіпажу теплохода Island of Luck, затриманого в конголезькому порту Матаді в жовтні, в убивстві нелегального пасажира-громадянина ДР Конго.

Про це сказано в повідомленні департаменту інформації та преси Міністерства закордонних справ Росії.

"У порту міста Матаді (ДРК) продовжує утримуватися судно під панамським прапором "Айленд оф Лак" з міжнародним екіпажем, який включає російських громадян, 3 українських членів якого затримані конголезькою владою за підозрою в убивстві нелегального пасажира-громадянина ДРК", - сказано в повідомленні.

Посол України в Габоні Сергій Мішустін, що прибув у ДР Конго для з'ясування обставин, провів переговори з керівництвом компетентних відомств і служб, у ході яких йому повідомили, що 3 підозрюваних переведені в столицю ДР Конго Кіншасу, де пройде суд.

"Посол Мішустін був інформований про переведення через неможливість забезпечення належних умов утримання в Матаді 3 громадян України в Кіншасу, де й повинен відбутися суд", - сказано в повідомленні.

Посольство Росії в ДР Конго продовжує відслідковувати ситуацію для забезпечення прав російських громадян-членів екіпажу судна, а також надання необхідної допомоги українським колегам.

Інформації про місцеперебування ще 12 українців-членів екіпажу судна в повідомленні немає.

Нагадаємо, 2 листопада Україна й Росія домовилися про координацію дій для звільнення затриманих у ДР Конго 15 українських моряків-членів екіпажу теплохода Island of Luck, затриманого в конголезькому порту Матаді.

Читайте також:

Україна звинуватила Конго в порушені Конвенції при затриманні українських моряків

Посол України зустрінеться із затриманими у Конго українськими моряками

У Конго 15 українським морякам загрожує в’язниця

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: