30 років Незалежності: головні заходи ювілейного святкування

30 років Незалежності: головні заходи ювілейного святкування

Скріншот

Основні події відзначення 30-ї річниці української Незалежності розпочнуться вже 23 серпня.

У понеділок, 2 серпня, президент Володимир Зеленський представив план святкування 30-ї річниці Незалежності України. У всій країні з цієї нагоди відбудеться понад 150 заходів.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Основні святкові події розпочнуться вже 23 серпня. Зокрема, у День Державного прапора в географічному центрі України Зеленський відкриє великий флагшток. Того ж дня розпочнуть свою роботу саміт “Кримська платформа” і саміт "Перших леді та джентльменів". У Києві чекають на політиків і дипломатів з усього світу. 

Уранці 24 серпня відбудеться великий військовий парад із залученням усіх родів військ, з проходженням військової техніки та за участі військовиків із країн, які є стратегічними партнерами України. 

Того ж дня відбудеться концерт італійського співака Андреа Бочеллі, а ввечері на стадіоні "Олімпійський" - великий концерт “Незалежність у нашій ДНК. День незалежності країни” за участі зірок естради, артистів опери та балету, а також симфонічного оркестру. 

“Це великий і дуже важливий день. Не просто великий парад, великий концерт, великий салют. Це можливість зрозуміти, чого ми навчились за роки незалежності і чого маємо навчитись ,аби ніколи її не втратити”, - зазначив на представленні плану святкування глава держави. 

Новини України: святкування Дня Незалежності розпочнуться за тиждень до головної дати

Новини України: святкування Дня Незалежності розпочнуться за тиждень до головної дати

Усі врочистості - ексклюзивно - будуть показані в ефірі телеканалу "1+1", а також на сайті ТСН. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація