32-річний львів'янин набрав 200 балів з незалежного оцінювання

Тренер з фітнесу почав готуватися до тестування з жовтня минулого року і набрав в результаті максимальну кількість балів з двох предметів.

32-річний львів’янин вирішив здобувати другу вищу освіту. Дивина не в тому, що чоловік знову хоче вчитись, а в тому, що з обох предметів - української мови і літератури, а також історії - львів’янин набрав максимальні 200 балів.

У Львівському центрі оцінюванні якості освіти кажуть – 27% тих, хто цього року складав тести, це випускники шкіл попередніх років. Утім, тих, кому за 30-ть, було одиниці. І тільки один із них набрав максимум балів.

Олександр Крестін – тренер з фітнесу. Щодня по кілька годин він працює над собою і над іншими. 98-го Олександр закінчив інститут фізкультури, відтоді працює за фахом. Кілька років тому, чоловік випадково зайшов до картинної галереї і закохався у прекрасне. Нині він вже студент Львівської академії мистецтв. Каже від спорту до мистецтва один крок.

"Джерела і мистецтва і спорту спільні, це передусім захоплення людиною, її можливостями. Візьмемо Леонардо да Вінчі, чи Мікеланджело, чи Дюррер, чи Челіні. Вони були не лишень чудовими художниками, а й відомими атлетами", - розповідає Олександр.

Пані Оксана – хрещена мама Олександра у його новій професії. Саме вона порадила вступити до мистецького вишу. Каже, шкода щоб такий талант пропадав.

Оксана Козинкевич, завідував відділу Львівської галереї мистецтв, кандидат в майстри спорту з фігурного катання, тож не вважає Олександра диваком.

"Коли людина є фізично досконала, вона повинна дбати про свою душу, про свій розум, а мистецтво дає можливість", - вважає вона.

До незалежного оцінювання Сашко почав готуватися з жовтня минулого року. Щодня по 2 години читав конспектував і повторював. І ось вони максимум 200 балів з обох предметів
.
"Під час підготовки до складання тестів, я не одноразово чув про те, скласти їх успішно можуть лишень ті люди, які готуються з допомогою репетиторів, що це під силу лишень школярам, які тільки зараз закінчують школу, але мій приклад довів, що це не так", - розповідає Сашко.

Олександр не вважає свій результат чимось надзвичайним, каже це під силу кожному, головне режим, наполегливість та відмова від шкідливих звичок. Бо куріння і алкоголь шкодить пам'яті. Вже з вересня тренер фітнесу засяде за книжки з історії мистецтва, але гирі і штанга пилом не припадатимуть.

Детальніше - дивіться в сюжеті ТСН.

Читайте також:

На кожне безкоштовне місце у вузі претендують три з половиною студента

Хакери зірвали оголошення результатів тестування з української мови

Незгодні з тестами школярі масово подають апеляції

Тести з української мови провалили 37 тисяч випускників

ВідеоВчитися ніколи не пізно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: