Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
4-річна Даша, яку рятували мільйони українців після опіків, повернулась з лікування

Дитині на лікування зібрали 2 млн гривень

Чотирирічна Даша, яка отримала численні опіки, повернулась із закордонного лікування. Трагічний випадок трапився у Мелітополі влітку минулого року. Тоді дівчинка, граючись із сірниками, підпалила собі сукню. Обгоріло 70 відсотків тіла дитини. В Україні жодних гарантій медики не давали. І тоді вся Україна дуже швидко зібрала гроші на літак до Бостона. І закордонні лікарі змогли зробити диво, йдеться в ТСН.12.00.

У життєрадісній дівчинці важко впізнати маля, батькам якого ще влітку не могли сказати, чи доживе воно хоча б до наступного ранку. Сьогодні маленька Даша сповнена енергії та вкотре зізнається у любові  до батьків.

У липні дитина поцупила на кухні сірники та пішла надвір, коли батьки лише на хвильку втратили увагу. Граючись з вогнем, маля підпалило собі платтячко. Синтетичний одяг спалахнув миттєво. До хати дитина вбігла, немов смолоскип, згадують  батьки.

На допомогу дитині, яка страждала від жахливого болю, відгукнулась вся країна. Медики не могли дати жодних гарантій. Поки дівчинка була у реанімації, волонтери шукали закордонну клініку, а люди збирали гроші. За тиждень українцям вдалось зібрати два мільйони гривень – вартість реанімаційного літака до Бостона.

Тамтешні лікарі прийняли дівчинку  безкоштовно. І зробили диво. Півроку надскладного лікування, 20 операцій і повне відновлення шкіри. Та головне – після пережитоого дитину змогли знову навчити посміхатися. І не лише її, а й маму, яка весь час перебувала поруч.

ВідеоЗ закордонного лікування повернулась дівчинка, яка підпалила собі сукню під час гри з сірниками

Трагічний випадок трапився у Мелітополі влітку минулого року. Тоді дівчинка, граючись із сірниками, підпалила собі сукню. Обгоріло 70% тіла дитини. В Україні жодних гарантій медики не давали. І тоді вся Україна дуже швидко зібрала гроші на літак до Бостона. І закордонні лікарі змогли зробити диво.

З закордонного лікування повернулась дівчинка, яка підпалила собі сукню під час гри з сірниками

У клініці Даша познайомилась з іншими дітьми. Вони навчали її англійської й іспанської. Вона натомість – просувала українську музику.

Надалі дівчинці доведеться літати до клініки щонайменше раз на рік – вона росте, відтак, їй потрібно буде знову пересаджувати шкіру. Поки ж вона не відходить від тата та старшої сестрички,  за якими особливо скучила. Батькі натомість безмежно вдячні  усім українцям, які не залишилися байдужими до порятунку їхньої дитини. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції