4% території України займають сміттєзвалища

В Україні актуальною є проблема утилізації та переробки сміття: близько 4% території держави займають відходи різних видів, від хімічних до побутових.

В Україні майже 4% території займають відходи різних видів, повідомив глава комітету Верховної ради з питань екологічної політики Анатолій Семинога.

"Слід зазначити, що відходи в Україні не переробляються, ми навпаки їх накопичуємо та збираємо. 4% території нашої держави зайняті відходами різних видів: це відходи від хімічної промисловості, побутові відходи, а також багато інших видів відходів", - наголосив Семинога.

Також він вказав на проблему утилізації в Україні акумуляторних схем, акумуляторів та батарейок.

"Задля вирішення даної проблеми можна запропонувати систему розподілу відходів на харчові та нехарчові. Тут має бути відповідна державна політика. Наприклад, можна створити державний фонд, який займатиметься бюджетними проектами щодо перероблення та утилізації відходів", - запропонував депутат.

Крім того, на його думку, у Києві є велика проблема утилізації відходів на полігонах, а будівництво сміттєспалювального заводу є неактуальним, бо на сьогодні слід застосовувати технології безпосередньої переробки та утилізації.

Читайте також:

В самому центрі Києва відкрили завод зі спалювання сміття

На Дніпропетровщині знайшли місце, у кілька разів радіоактивніше за Чорнобиль

Рейтинг найбільш забруднених регіонів України очолив Донбас

Опубліковано список українських підприємств-катастроф

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: