40 нунсівців погодилися бути в опозиції з БЮТ

Сергій Соболєв стверджує, що 148 депутатів фракції Блоку Юлії Тимошенко і 40 депутатів від фракції "Наша Україна-Народна Самооборона" прекрасно спрацюються.

Народний депутат від фракції БЮТ Сергій Соболєв заявляє, що близько 40 народних депутатів від фракції "Наша Україна-Народна Самооборона" готові співпрацювати з БЮТ в опозиції.

Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів.

"148 депутатів фракції Блоку Юлії Тимошенко, ще майже 40 депутатів, які висловили готовність з "Нашої України" активно співпрацювати в лавах об’єднаної опозиції, - це буде хороша ознака того, що ми дійсно об’єднані", - сказав депутат.

При цьому він розкритикував депутата від НУНС Арсенія Яценюка за те, що він, за інформацією Соболєва, звернувся до фракції Партії регіонів з проханням допомогти внести зміни до закону про регламент парламенту і дозволити формування в Раді декількох опозиційних об’єднань.

"Коли знову звертаються, той же пан Яценюк, до регіоналів за підтримкою, щоб вони допомогли проголосувати зміни до регламенту, тому що він один є у фракції, хто формує один уряд, - я вважаю, що це неправильно", - підкреслив депутат.

В той же час він відзначив, що не проти того, щоб Яценюк сформував опозицію і Кабмін, але не на догоду діючій владі.
Депутат також запевнив, що опозиція БЮТ готова до співпраці з іншими опозиційними об’єднаннями.

При цьому Соболєв висловив сподівання, що при розгляді принципових питань, таких як відставка міністра освіти і науки Дмитра Табачника, позиції НУНС і БЮТ збігатимуться. "Всі 72 людини (депутати від НУНС), я переконаний, голосуватимуть так само, як і наші 148 депутатів голосуватимуть за відставку цього горе-міністра", - сказав він.

Депутат вважає, що позиція Табачника суперечить основним принципам, яких дотримуються БЮТ і НУНС у сфері освіти.
Нагадаємо, 16 березня 8 партій – "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", "Реформи і порядок", Українська соціал-демократична партія, "Народний Рух України", "Народна Самооборона", Європейська партія, Християнсько-демократичний союз та Партія захисників вітчизни - створили опозиційне об’єднання в Раді.

Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко вважає головним завданням опозиції не допустити підтримку влади конституційною більшістю депутатів парламенту. Більш того, за його словами, опозиція прагнутиме збільшити число голосів до 226.

Читайте також:

Тимошенко знайшла собі посаду в опозиції

У Раді створено об'єднання опозиційних сил

Соболєв призначений прем'єром опозиційного уряду Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: