40% українців вірять у можливість лівійського сценарію в Україні

У можливість повторення масових протестів в Україні більше вірять жителі заходу і центру країни (по 48%), у той час як більшість жителів південно-східних областей (53%) в це не вірять.

40% українців вважають можливими в Україні масові антиурядові виступи, аналогічні північно-африканським і близькосхідним.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного компанією "Research & Branding Group", які представив на прес-конференції директор компанії Євген Копатько, пише Ліга.

Він зазначив, що 48% опитаних вважають, що в Україні в цілому неможливе повторення подій, аналогічних північно-африканським і близькосхідним, а протилежної точки зору дотримуються 40% опитаних. Не змогли відповісти на питання 12% респондентів.

За словами соціолога, у регіональному розрізі у можливість повторення масових протестів в Україні більше вірять жителі заходу і центру країни (по 48%), у той час як більшість жителів південно-східних областей (53%) дотримуються протилежної точки зору.

Згідно з результатами дослідження, на сьогоднішній день 67% жителів України в цілому цікавляться подіями, що відбуваються в низці країн Північної Африки і Близького Сходу.

У регіональному розрізі інтерес до цих подій більше виявляється на заході (72%) і в центрі (70%) України, ніж на південному-сході країни (62%). Молодь до 30 років виявляє до подій у Північній Африці менший інтерес (56%), ніж представники середнього віку - 30-50 років (68-69%) і люди старше 50 років (70-74%).

Дослідження проводилося в період з 1 по 9 березня в 24 областях України та в Криму. Всього методом особистого інтерв'ю було опитано 2075 осіб. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання, статтю і віком. Середня похибка вибірки становить +/-2,2%.

Читайте також:

Каддафі пообіцяв півмільйона за голову лідера повстанців

Західні ЗМІ порадили африканцям вчитися на помилках України

Каддафі згуртовує соратників: Лівію хочуть перетворити на колонію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: