45 людей з окупованого Криму перейшли через закриті КПП на Херсонщину за медичною допомогою - ДПСУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

КПП закриті через хімічні викиди на заводі "Кримський титан" в Армянську.

Українські прикордонники пропустили на Херсонщину 45 людей з окупованого Криму для отримання медичної допомоги.

Про це розповів Громадському помічник начальника Херсонського закону Державної прикордонної служби України Іван Шевцов.

За його словами, людей з Криму пропустили на материкову частину України через контрольно-пропускні пункти "Чаплинка" і "Каланчак", які були закриті через хімічні викиди на заводі "Кримський титан" в Армянську.

Усі, хто перетнув адмінмежу, скаржилися на погане самопочуття та прямували на Херсонщину, щоб отримати медичну допомогу. Чи  пов’язана ця ситуація з викидами в Армянську, прикордонники не уточнили.

Нагадаємо, в окупованому Криму через викиди з заводу "Кримський титан" другий тиждень потерпають жителі Армянська. Люди масово звертаються до лікарів зі скаргами на печіння в очах, носоглотці, нудоту. Авто, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею та сіро-зеленим нальотом.

У Криму впродовж двох днів провели масову евакуацію дітей з Армянська. Утім, окупаційна влада екологічної катастрофи в Криму не визнає. Через це український омбудсмен терміново звернулася в ООН з приводу екологічної катастрофи у Криму. Своєю чергою, українська розвідка повідомила, що викид небезпечної речовини в Криму міг статися через влучення снарядів російських військових.

ВідеоЧерез хімічне отруєння на межі з Кримом постраждали прикордонники

41 український прикордонник постраждав через хімічне отруєння на межі з окупованим Кримом. 5 - вже шпиталізовані. Два контрольно-пропускних пункти "Каланчак" та "Чаплинка" призупинили свою роботу, щоб уберегти здоров’я прикордонників. 

Через хімічне отруєння на межі з Кримом постраждали прикордонники

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції