450 гривень на харчування, 120 – на оздоровлення: пілот-ліквідатор аварії на ЧАЕС назвав мізерні цифри соціальної допомоги

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, через 33 роки після катастрофи держава не надто піклується про ліквідаторів.

Пілот-ліквідатор аварії на Чорнобильській атомній електростанції та голова правління ГО "Воїнів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС – інвалідів війни "Набат" Ігор Письменський повідомив мізерні цифри соціальної допомоги від держави ліквідаторам.

Про це він розповів під час ефіру "Право на владу" на 1+1.

"Немає належної уваги з боку держави. Скільки б президентів не було, скільки б Верховних Рад не було. Користуючись нагодою, що тут присутній представник президента в Кабміні, маленькі цифри - компенсація за продукти харчування 450 гривень в місяць. На оздоровлення - 120 гривень. Інвалідам 1 і 2 групи на рік. Компенсація за путівку - до 500 гривень. Це при тому, що буде бюджет", - зазначив ліквідатор.

На оздоровлення чорнобильцям виділяють 120 гривень на рік - Письменський.

Немає належної уваги держави до чорнобильців. Компенсація на оздоровлення - 120 гривень на рік, на продукти - 450 гривень на місяць, на путівку - до 500 гривень. Про це в прямому ефірі «Право на владу» заявив Голова правління ГО «Воїнів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС-інвалідів війни «НАБАТ» Ігор Письменський.

Опубликовано ПРАВО НА ВЛАДУ Четверг, 20 июня 2019 г.

За його словами, 1986 року вони займалися ліквідацією наслідків катастрофи не за "якісь нагороди", а тому що це був їхній обов’язок. Водночас, за 33 роки держава забули про ліквідаторів аварії.

"Часу на них немає. Щоб не тільки жити, а хоча б лікуватися гідно", - підкреслив він.

Нагадаємо, телеканал "1+1" показав сенсаційну прем’єру - серіал "Чорнобиль" про українську трагедію, яка сколихнула світ. Перша серія вийшла в ефір у вівторок, 18 червня.

Відео“Наче настав воєнний час”: Чорнобильська катастрофа у спогадах глядачів "Сніданку"

Учора в день прем’єри серіалу “Чорнобиль” на телеканалі 1+1 ми попросили наших глядачів поділитися своїми спогадами про цю трагедію. З авторами деяких історій нам вдалося поспілкуватися більш детально. Про те, як Чорнобиль змінив життя та змусив задуматися про найцінніше - дивіться в сюжеті.

“Наче настав воєнний час”: Чорнобильська катастрофа у спогадах глядачів "Сніданку"

Залиште свій коментар

Вибір редакції