5 липня в Севастополі святкуватимуть День флоту України

На святкуванні заплановано багато урочистих заходів та очікується присутність президента - Віктора Ющенко.

На честь Дня флоту України 5 липня в Севастополі відбудеться парад кораблів.

Про це 2 липня повідомив командувач Військово-морських сил України адмірал Ігор Тенюх.

За словами командувача, "згідно Указу президента України, цього року вперше святкується День флоту України, який об'єднав в собі святкування не лише Дня Військово-Морських сил України, тобто військових моряків, але і моряків цивільного флоту, а також моряків річкового флоту".

При цьому Танюх висловив думку, що "це дуже знаменно, тому що головною ідеєю святкування цього року Дня флоту України є об'єднання всіх морських сил нашої незалежної держави".

Адмірал додав, що в Севастополі свято відбудеться під головуванням Військово-Морських сил. Тому, відзначив Тенюх, згідно затвердженому керівництвом Міністерства оборони і Генерального штабу рішенню, 5 липня буде проведений парад кораблів. За словами командувача, "5 липня ми чекаємо на присутність на нашому святі президента України - Верховного головнокомандуючого Збройних сил України".

Адмірал заявив, що, окрім параду кораблів, на майдані Нахімова буде вже традиційно проведений випуск лейтенантів Севастопольського військово-морського інституту імені Нахімова. Крім того, жителі і гості міста зможуть оглянути кораблі і військову техніку на майдані біля морського вокзалу.

Також програмою свята передбачені чисельні концерти, урочисті збори. На свято запрошені керівники областей і міст України, "шефські організації, які плідно співробітничають з ВМС України", тощо.

Читайте також:

Чорноморський флот РФ розпродає орендоване в України майно

Тимошенко: Чорноморський флот в Криму не залишиться

Севастополь готується до режиму надзвичайної ситуації

Моряки ЧФ знову побилися з кримчанами через квартири

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: