5 років умовно отримав інспектор ДАІ за "протоколи для плану"

Тернопільський суд виніс рішення у справі інспектора ДАІ: 5 років позбавлення волі умовно та трирічний випробувальний термін без права працювати у органах внутрішніх справ.

ДАІ
Інспектора Тернопільської Державтоінспекції, який фальсифікував протоколи, засуджено до 5 років позбавлення волі умовно. Як повідомив прокурор Тернополя Сергій Банах, відповідне рішення прийняв Тернопільський міськрайонний суд. Також прийнятим рішенням передбачений 3-річний випробувальний термін: на 3 роки засудженому заборонено займати посади в органах внутрішніх справ.

Банах також зазначив, що для працівників ДАІ не повинно бути якихось планів щодо фіксації певної кількості порушень. «Ну як може доводити план інспектор? Він вийшов на несення служби, склав, скажімо, три протоколи, то вже може йти додому? А якщо буде більше порушень? Тут не може бути якихось граничних чи мінімальних показників, робота має бути системною і щоденною. А якщо порушень немає, то треба тільки радіти», – наголосив С.Банах.

Нагадаємо, у квітні 2009 року стосовно інспектора ДАІ, який для забезпечення статистичних показників фальсифікував протоколи, прокуратура порушила кримінальну справу за ч. 3 ст. 364 Кримінального кодексу України – зловживання службовим становищем, та ст. 366 – службова фальсифікація.

Було встановлено, що інспектор зупиняв автомобіль, перевіряв документи, говорив водієві, що все гаразд, а потім, маючи дані переглянутих документів, виписував на них протокол. Переважно протоколи складалися на іногородніх водіїв, підписи водіїв у протоколах інспектор підробляв. При цьому виписував протоколи і на начебто нетверезих водіїв.

Читайте також:

 ПР вимагає, щоб Луценко відповів за Омельченка, Лозінського й педофілів

П'яний даішник протаранив паркан і заснув на місці ДТП

У Тернополі ДАІшник побив міліціонера з Києва, який приїхав його перевіряти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: