50-річний трудовий ювілей

У Жовтневій лікарні Києва відзначили трудовий Ювілей. Найстарша працівниця лікарні Катерина Глоба найнялась на роботу рівно 50 років тому.

У Жовтневій лікарні Києва відзначили трудовий Ювілей. Найстарша працівниця лікарні Катерина Глоба найнялась на роботу рівно 50 років тому. Не лікарем, не медичною сестрою і навіть не санітаркою. У найпрестижнішій лікарні столиці вшановують прибиральницю території - двірника.

Восени - опале листя, взимку - сніг. Катерина Глоба підмітає у Жовтневій лікарні вже півстоліття. Престижної роботи Катерина Хомівна ніколи не шукала. Каже, не та доля. Батьки померли від голоду в 1933-му, дівчинку-сироту забрали до сиротинця. Потім було заміжжя, з'явилися діти і стало ясно: не маючи рідні, роботу треба шукати поруч із домом. Найближчою виявилася Жовтнева лікарня. Сюди ж після жахливої аварії потрапив чоловік Катерини Хомівни. За 5 років - 10 операцій. Жінка розривалася між прикутим до ліжка хворим, роботою і дітьми. Залишилась вдовою, та 4 дітей на ноги поставила.

Відпускати на пенсію 80-річного двірника в лікарні не хочуть. На платню в 420 гривень хорошої заміни не знайдеш. А Катерина Хомівна за 50 років жодного дня не була на лікарняному.
Лікарняне начальство у повному складі до двірника баби Каті прийшло вперше за півстоліття. Ювілярку віншують на робочому місці. Себто на алеї, яку вона щойно звільнила від листя. Офіційна частина - грамоти та квіти, далі неформальне - молоді колежанки заводять пісню про роки й долю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: