6-річний вундеркінд з Харкова вразив знанням більше 300 наукових назв живих істот

Лев Бондаренко встановив вже третій національний рекорд.

6-річний харків'янин встановив новий рекорд України. Лев Бондаренко запам'ятав понад 300 наукових назв живих істот. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Хлопчик прийшов у зоопарк не познайомитися з тваринами, а показати, скільки він про них знає. Щоб зафіксувати його надзвичайні здібності у реєстр рекордів України, довелся додати нову номінацію, яку назвали "Найбільша кількість відтворених дитиною наукових назв живих істот".

Мама Ольга допомагає сину у встановленні рекорду - виводить на екран комп'ютера фотокартки із зображенням істот, а Лев згадує їхню наукову назву. За процесом встановлення рекорду, окрім преставника національного реєстру України та гостей, спостерігали 55 мавп і мудра сова.

Дивує 6-річний хлопець навіть власну маму.

"Завдяки йому я стільки всього вивчила. Я дійсно вчуся з ним щодня, він мене захоплює, дивує, вчить. Ми не готувалися, він по факту це все знав. Ми взяли лише одну соту із всього, що він знає", - каже мати рекордсмена Ольга Звянцева.

На рахунку Лева вже три національних рекорди. Нагорода за останній – похід до акваріуму.

Нагадаємо, минулого року Лев Бондаренко на всеукраїнському конкурсі вразив дорослих рівнем інтелекту та обізнаності - він встиг прочитати вже 200 енциклопедій. Швидкість читання в Лева вже тоді була втричі вища ніж у першачків – понад 140 слів за хвилину.

Кореспондент ТСН Світлана Федчун

ВідеоХарківський вундеркінд встановив новий рекорд України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: