Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
60% дорослих українців протягом останнього року не читали жодної книжки – опитування

Майже половина опитуваних не відвідала жодного культурного заходу.

60% дорослих українців упродовж останнього року не прочитали жодної книжки – ні електронної, ні друкованої. Також вони жодного разу не відвідали бібліотеку чи книгарню.

Про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Майже чверть українців (23%)  відвідали бібліотеку або книгарню хоча б один раз упродовж останнього року. 13% не відвідували бібліотеку або книгарню, але читали книжку.

Опитування показало, що бібліотеки та книгарні частіше відвідують молоді люди з вищим рівнем освіти та які проживають у більших населених пунктах.

Також соціологи з'ясували, що майже половина українців протягом року не відвідала жодної культурної події. Водночас 79% учасників соцопитування зазначили, що хотіли б ходити на культурні заходи, але їм не вистачає часу або грошей.

В опитуванні брали участь 2026 осіб у 109 населених пунктах України (окрім Криму та окупованих територій Донеччини та Луганщини). Опитування репрезентативне для населення України віком 18 років і старше, що не проходить військову службу і не перебуває у в’язницях або медичних закладах.

ВідеоТелеканал ПЛЮСПЛЮС та видавництво Ранок випустили серію унікальних книг-конструкторів

Гарна новина для маленьких винахідників! Телеканал ПЛЮСПЛЮС спільно з видавництвом "Ранок" випустив серію унікальних книг-конструкторів "Моя творча енциклопедія". Вони розроблені на основі мультфільмів "Світ чекає на відкриття". Ми розігруємо один такий комплект. Заходьте на нашу сторінку у Facebook та дізнавайтесь умови розіграшу.  

Телеканал ПЛЮСПЛЮС та видавництво Ранок випустили серію унікальних книг-конструкторів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції