60% українців вважають голосування на виборах обов’язком - опитування

Дата публікації
Перегляди
512
Поділитись:
WhatsApp
Viber
60% українців вважають голосування на виборах обов’язком - опитування

Фото: УНІАН

44% жителів країни точно будуть голосувати.

Понад 60% громадян України вважають участь у виборах своїм громадянським обов’язком. Про це свідчать дані соціологічного опитування, повідомляє Київський міжнародний інститут соціології.

За даними дослідження, 60,7% вважають, що участь у національних виборах – обов’язок кожного громадянина України; ще 35,5% вважають, що участь у національних виборах – особиста справа кожного і не можна докоряти тим, хто не голосує. Ще 3,7% респондентів зазначили, що їм важко сказати, а 0,1% відмовились відповідати.

Уточнюється, що найбільше серед тих, хто вважає участь у виборах обов’язком кожного громадянина, - проживає на заході та у центрі (таку відповідь під час опитування дали 69,3% і 64,9% українців відповідно), тоді як на півдні та на сході країни більше людей схильні вважати участь у виборах особистою справою (44,6% і 38,5% відповідно).

Також, на запитання, чи візьмете ви участь у голосуванні 31 березня, точно не збираються іти на вибори 8,9% респондентів, ще 3,7% - скоріше не будуть голосувати, 44% точно будуть голосувати, 32,3% - скоріше за все будуть голосувати. Зараз 10,9% не можуть визначити, чи підуть на вибори.

Такі дані були отримані під час всеукраїнського опитування громадської думки з 14 по 22 березня 2019 року КМІС, проведеного методом особистого інтерв'ю 2004 респондентів, які проживають у 126 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося лише на території, що контролюється українською владою. Статистична похибка дослідження не перевищує 3,3%.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що шоумен Володимир Зеленський продовжує лідирувати у президентському рейтингу, тоді як Юлія Тимошенко та Петро Порошенко мають різницю всього у кілька десятих відсотка.

Через вибори поліція переходить на посилений режим несення служби

Через вибори поліція переходить на посилений режим несення служби

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
512
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація