63-річна активістка FEMEN влаштувала топлес-протест проти пенсійної реформи

63-річна активістка руху FEMEN роздягнулася на Михайлівській площі у Києві, виступаючи проти підвищення пенсійного віку у жінок.

63-річна активістка жіночого руху FEMEN провела моно-мітинг "Важкий вік".

Як повідомила прес-служба FEMEN, активістка руху вийшла на Михайлівську площу у Києві з метою привернути увагу громадськості до "чергових спроб влади пограбувати український народ".

"Рух FEMEN виступає категорично проти прагнень псевдореформаторов підвищити пенсійний вік для жінок. Аргументи FEMEN прості: не можна збільшувати пенсійний вік для жінок, прирівнюючи його до чоловічого, при наявності на сьогоднішній день значної різниці в зарплатах і подвійну трудову завантаженість жінки (робота по дому)" , - зазначили автори повідомлення.

Також рух розповсюдив заяву своєї літній активістки. "Я, Дєда Ольга Сергіївна, мені 63 роки, я герой соціалістичної праці та активістка жіночого руху FEMEN, висловлюю свій протест проти пенсійної реформи уряду. Спроби реформувати економіку, за рахунок посилення експлуатації жінок похилого віку, вважаю - аморальними і глибоко помилковими. Для пошуку додаткових коштів, пропоную поритися в кишенях знахабнілих олігархів і привілейованих пенсіонерів. Вимагаю припинити моральний і економічний терор літніх людей. Поважайте нас хоча б за те, що сьогодні у вас є, що красти! Руки геть від жінок!" - заявила активістка FEMEN.

Нагадаємо, що пенсійна реформа проводиться в рамках домовленостей між Україною та Міжнародним валютним фондом. Згідно з цією домовленістю, прийняття пенсійної реформи (як і підняття цін на житлово-комунальні тарифи) є структурним маяком, від виконання яких залежить отримання наступного траншу кредиту МВФ.

А в лютому на площі біля Південного залізничного вокзалу в Києві рух FEMEN провів чергову акцію проти "принизливих для жінок України заяв президента Віктора Януковича, озвучених ним на Давоському саміті".

 

Трудный возраст from FEMEN Video on Vimeo.

 

Читайте також:

FEMEN побажали японському народові, щоб трусились цицьки, а не земля

Оголені активістки FEMEN взяли в облогу Центральний РАГС

Активістки FEMEN лякали міліцію голими дупами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: