65 тисяч українських учнів вперше пройдуть тести з англійської мови

Тестування випускників з української мови в Україні відбувається вперше в історії вітчизняної освіти.

У вівторок, 2 червня, в Україні вперше почалося зовнішнє незалежне оцінювання випускників з англійської мови.

Про це повідомили в Інформаційному центрі незалежного оцінювання. За інформацією центру, минулого року іноземна мова була єдиним із загальноосвітніх предметів, з яких вузам дозволялося самостійно проводити вступні іспити.

Цього року перевірити свої знання англійської виявили бажання 64 тисячі 943 особи, або 14% від загальної кількості учасників тестування.

Для них підготовлено 4 тисячі 417 аудиторій, які працюватимуть в 266 пунктах тестування. Працювати в них будуть 11 тисячі 494 підготовлених педагоги, а також громадські спостерігачі та журналісти.

Найбільше бажаючих пройти зовнішнє оцінювання з англійської мови виявилося у місті Києві (10 тисяч 229 осіб) та Дніпропетровській області (5 тисяч 474), найменше – у Севастополі та Чернівецькій області (491 та 550 осіб відповідно).

Під час тестування, що традиційно розпочалося об 11:00 та триватиме 2 години, учасникам потрібно буде розв`язати 45 завдань, серед яких 32 завдання з читання та 13 завдань з письма.

Нагадаємо, цього року 461 тисяча 981 учасник зовнішнього оцінювання мали можливість обрати від 2 до 5 предметів тестування.

Загалом сесія зовнішнього незалежного оцінювання цього року охоплює 8 навчальних предметів, розпочалася 6 травня тестами з історії України і триватиме до 5 червня.

Читайте також:

Відбулося зовнішнє тестування з історії України

У вузах скоротили кількість бюджетних місць

У Севастополі не вистачає шкіл для всіх бажаючих вчитися українською

Студентам з Кувейту заборонили навчатися в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: