Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
7-річний українець присоромив Британську енциклопедію та відстояв гідність літака "Мрія"

Дитину вже вирішили заохотити в "Антонові".

Маленький український хлопчик утер носа Британській енциклопедії, котра назвала найбільший у світі літак "Мрія" російським. 7-річний Захар Лісковий помітив це у книжці, яку взяв у дорогу читати, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Допитливого хлопця це вкрай обурило, тому він записав відеозвернення. Завдяки поширенню в Мережі це відео потрапило і до авторів енциклопедії, котрі пообіцяли хлопцю виправити прикре непорозуміння вже в наступних накладах довідника. "Я дуже пишаюся вами всіма. Ваша неймовірна підтримка допомогла! Ми сьогодні отримали лист від видавництва, і вони там написали, що помилка буде виправлена", - повідомив Захар у новому відеоролику.

Родина Ліскових родом із Новограда-Волинського на Житомирщині, а до США перебралася п’ять років тому. На заводі "Антонов" вражені уважністю та вірністю своєму корінню маленького хлопчика та подарують Захарові модель "Мрії", а також обіцяють показати сам легендарний літак. "Дивлячись на цю дитинку, я зрозуміла, що Україна – це не тільки ця територія, на якій ми знаходимося. Україна – це весь світ. Від усього колективу підприємства ми б дуже хотіли Захарчику вручити модель цього надзвичайного літака", - розповіла керівник управління інформаційних комунікацій ДП "Антонов" Олена Желязо.

Відео7-річний українець змусив британську енциклопедію вибачитись за опис "Мрії" як російського літака

Захар Лісковий помітив, що в книжці, яку він узяв у дорогу читати, найбільший у світі літак "Мрія" названо "російським". Допитливого хлопця це вкрай обурило, і він записав відеозвернення. Завдяки поширенню в Мережі це відео потрапило і до авторів енциклопедії. Вони пообіцяли хлопцю виправити прикре непорозуміння у наступних накладах довідника.

7-річний українець змусив британську енциклопедію вибачитись за опис "Мрії" як російського літака

Залиште свій коментар

Вибір редакції