7 жовтня в Києві відбудеться інтелектуальна конференція для тінейджерів "Завтра_2037"

Майбутні вчені, президенти компаній і країн, зірки шоу-бізнесу та правники ділитимуться досвідом та надихатимуть однолітків.

7 жовтня на НСК "Олімпійський" у Києві вже вдруге відбудеться інтелектуальна конференція "Завтра_2037". Це платформа, на якій виступають підлітки, що живуть у завтра і мислять майбутнім. Спікери конференції - розумні, відкриті та креативні.

Вони  винахідники, що хочуть трансформувати економіку, вони  засновники проектів, прибуткових для індустрії креативності та довкілля, вони не бояться виступати перед великою аудиторією і хочуть летіти в космос. Цим дітям від 11 до 19 років, вони знають, вміють і хочуть набагато більше того, про що колись мріяли ми, дорослі. Тому "покоління Z" ми часто бачимо прибульцями, мислення та ідеї яких нам незрозумілі.

Через 20 років  у 2037 році  ці діти стануть видатними вченими, президентами компаній та країн, відомими співаками, дизайнерами чи захисниками прав людини. У 2037 році, а це майже Завтра_, вони стануть дорослими і будуть створювати робочі місця і споживчі тренди.

Бажання зрозуміти, як мислить "покоління Z", як генерує ідеї та як користується емоційним інтелектом, розділяють організатори конференції  інтернет-ресурс WoMo та Ощадбанк, а також генеральний партнер конференції Mastercard.

СЕО медіакомпанії Ekonomika+ Ірина Рубіс розповідає, чому було вирішено робити такий івент, як усе пройшло минулого року та чого чекати від "Завтра_2037".

"У квітні 2016-го ми наважились на тінейджерську конференцію. Вирішили влаштували перший івент з концентратом сенсів, цінностей і мотивів не від бувалих, стабільних і цільних дорослих, а від унікальних, швидкісних та інакших 10-16-річних. Тих, за ким вишиковуватимуться в черги HRD і чиї запити задовольнятимуть маркетологи 2037 року. Ми захотіли показати шукачів та споживачів майбутнього такими, якими вони є сьогодні.

Спортсмен, хімік, поетеса, музикант, IT-geek, паралімпієць і багато інших наших спікерів минулого року дуже вразили. Але — на жаль або на щастя — не HRD і маркетологів, а своїх однолітків, з яких на 95 відсотків і складався зал!

Питання, дискусії, відкритість, кардинально інакші аргументи і пріоритети переконали нас із Ощадбанком, що одного разу і лише в столиці замало для створення діючої платформи зустрічей нашого майбутнього. Тепер, в альянсі з партнерами, ми створюємо всеукраїнський рух "Завтра__". І "Завтра_2037" - це лише початок історії".

"Технологічний прогрес захопив сучасну молодь і виносить її на хвилі змін далеко вперед. Сьогодні розрив між поколіннями в 5-7 років — це вже справжній виклик! Вони біжать у майбутнє надзвичайно швидко. І нам, дорослим, доведеться дуже постаратися, щоб їх наздоганяти, — вважає голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. — Минулого разу, відвідавши конференцію "Завтра на ім'я_" і поспілкувавшись із її учасниками, я був вражениймасштабом ідей, горизонтом планування, глибиною занурення в тему. Окрім цього, я був вражений тим, як мало ми знаємо про цих надзвичайних тінейджерів та їх розробки. Саме вони мали б ставати прикладом длянаслідування, наставниками та "іконами стилю" для  однолітків. Просто відкрийте програму цього року! Будь-якіпояснення будуть зайвими.

Тому Ощадбанк, зміни якого базуються на філософії "Мій банк. Моя країна", вирішив допомогти талантам істворити постійно діючу платформу для обміну думками, додати прискорення завтрашнім дорослим, об'єднаним ідеєю "Мої ідеї. Моє майбутнє".

"Кожного дня Mastercard працює над створенням безготівкового технологічного майбутнього, де є місце сміливим ідеям і натхненникам, що втілюють мрії у життя. Нам важливо чути і підтримувати тих, хто творитиме наше Завтра. Сьогодні діти відкриті до інновацій, вони з цікавістю сприймають технології  й стрімкі зміни в усіх сферах життя. "Завтра_2037" — прекрасна можливість для нових зустрічей і спілкування, творчості та натхнення для нових smart досягнень", — зауважила Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні, Грузії, Молдові та країнах Центральної Азії.  

Познайомитися з майбутнім нашої країни можна 7 жовтня на конференції "Завтра_2037", що відбудеться на НСК "Олімпійський". Для дітей до 18 років вхід на конференцію безкоштовний за умови попередньої онлайн-реєстрації, вартість квитка для дорослих - 200 гривень.

Зареєструватись та придбати квитки можна за посиланням. Повну програму заходу можна знайти на WoMo та на сторінці проекту у Facebook.

Залиште свій коментар