Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
70 років разом: українська пара розкрила секрет щасливого шлюбу

Старенькі відзначили ювілей у родинному колі.

Благодатне весілля відзначило подружжя Срюбків з Київщини. Вони відсвяткували 70 років у шлюбі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вони хотіли святкувати на вулиці, але дощ загнав до хати. Молодята вбрані у звичайне, наречена без фати, але прикрасила себе яскравою брошкою.

Діти до ювілею придбали їм срібні обручки. У стареньких їх довго не було, і вони намагалися згадати, як їх правильно надіти.

За хвилину персні вже на потрібному місці, а діти несуть коровай.

У юності Клавдія Іванівна співала у хорі. Віктор Андрійович, почувши її спів, забути про дівчину вже не міг – запросив на побачення, а за кілька мІсяців – до ЗАГСу.

Разом вони виростили двох синів, чотирьох онуків і стількох правнуків. Секрет, що прожили разом аж 70 років у тому, що прислухалися одне до одного і з суперечливих моментів будь-що намагались вийти так, щоб добре було обом.

"Ми поважали один одного", - кажуть старенькі.

Відео Подружжя Срюбків з Київської області відзначає благодатне весілля

Попри роки, вони і нині роблять одне одному маленькі сюрпризи. Віктор Андрійович щоранку готує дружині кашу за спеціальним рецептом.

Бабусю і дідуся в родині надзвичайно шанують. У день благодатного весілля бажають молодятам здоров'я і сподіваються погуляти ще на їхньому сторічному ювілеї.

Раніше іноземці з 31 країни світу допомогли львів'янину красиво освідчитися своїй дівчині в коханні. Дівчина погодилася на пропозицію стати дружиною свого хлопця.

Кореспондент ТСН Оксана Щербина

Залиште свій коментар

Вибір редакції