70% українців найбільше бояться різкого зростання цін

Респондентам запропонували відповісти на запитання, чого вони найбільше побоюються на даний момент. Менш як 3% респондентів нічого не бояться.

72,8% українців бояться різкого підвищення цін. Про це свідчать результати опитування, проведеного центром соціальних і політичних досліджень "Соціс" разом з Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень імені Кураса Національної академії наук бояться різкого підвищення цін.

Як повідомляється, респондентам запропонували відповісти на запитання, чого вони найбільше побоюються на даний момент (респонденти могли вибрати кілька варіантів відповідей).

65,2% опитаних бояться невиплати зарплат і пенсій. 64,1% - безробіття й втрати роботи. 51,8% - погіршення стану здоров'я. 41,8% - екологічних катастроф. 41,2% - втрати працездатності. 32% - зростання злочинності. 31,6% - голоду. 22,5% - холоду у квартирах.

Результати опитування, за інформацією дослідників, продемонстрували другорядність таких побоювань, як згортання демократії, зовнішня військова загроза, установлення диктатури й втрата державної незалежності України.

При цьому менш як 3% респондентів нічого не бояться.

Опитування проводилося 5-16 травня, у його рамках соціологи опитали 2 004 респонденти старших 18 років, що проживають у всіх регіонах країни.

У дослідженні не зазначено статистичну похибку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні вперше за тривалий час подешевшали овочі. Найбільше на зниження вартості плодоовочевої кошика вплинула теплична продукція.

Читайте також:

В Україні подешевшає зерно

Регіонали звинуватили опозицію в подорожчанні продуктів

Азаров не вірить, що українські продукти дорожчі за європейські

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: