70% українських пляжів визнано непридатними для купання

Зробивши проби води на пляжах країни, СЕС виявила відхилення від стандартів. Жодного пляжу не закрито лише у Криму.

Санітарно-епідеміологічна служба України дозволила купатися лише на 271 пляжі, що складає 30,1% від їх загальної кількості в країні. З них 245 знаходяться на морському і 26 на річковому узбережжі.

Як повідомили в Державній санепідслужбі України, у Криму працюють 156 пляжів, не закрито жодного. У Севастополі працюють 8 пляжів.

У Донецькій області працюють тільки 3 морських пляжі у Першотравневому районі та 1 річковий пляж на озері "Голубе" в Авдіївці.

Відхилення від стандарту виявлено у 2 пробах морської води з непрацюючих пляжів у районі готелю "Турист" у Маріуполі та СРЗ у Приморському районі. Заборонено купання, пляжі знаходяться під наглядом санепідслужби.

У Запорізькій області працюють 62 пляжі. Відхилення від стандарту виявлено в 1 пробі річкової води у Запоріжжі з пляжу "Правий берег", який знаходиться під наглядом санепідслужби.

У Миколаївській області працюють 6 пляжів. Закрито 2 пляжі в Очакові на Дніпро-Бузькому лимані (міський та дитячий) та 1 річковий міський пляж у Первомайську. Купання заборонено, пляжі знаходяться під наглядом санепідслужби.

В Одеській області працюють 19 морських пляжів Одеси і приморських районів. Закрито 1 морський пляж – "Чорноморка" в Одесі та 1 річковий пляж у Кілії. Тимчасово заборонено морське водокористування на 5 пляжах Одеси: "Чорноморка", "Аркадія", "Золотий берег", "Курортний", "Чайка". Ці пляжі знаходяться під наглядом санепідслужби.

У Херсонській області не працює жоден пляж.

Читайте також:

В Одесі в море потрапили десятки тонн фекалій: в місті закриті пляжі

Відпочинок у Криму подорожчав на 10-15%

Кримські пляжі зробили безкоштовними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: