70 жінок та 35 бійців АТО. У Сумах склала присягу нова патрульна поліція

Очолив Управління патрульної поліції міста Суми Андріян Горбачевський.

Сьогодні, 12 травня, у Сумах присягу на вірність Україні склав 251 патрульний поліцейський. 

Вже ввечері 25 патрулів вийдуть на перше чергування вулицями обласного центру.

Повідомляється, що у заході взяли участь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе, керівництво головного управління Національної поліції України в Сумській області, представники інших правоохоронних структур, а також очільники міста та області.

"Я сьогодні дивлюся в очі молодих людей, які прийшли до нової патрульної поліції, і дуже розраховую, що кожен із вас разом із досвідченими чесними поліцейськими буде складати ядро поліцейських сил, якому будуть довіряти люди. В основі поліції – довіра людей. Не буде довіри – не буде нічого. Можливо, вони чогось ще не вміють, можливо, ще чомусь будуть вчитися, але це ваша патрульна поліція. Вони працюють для вас, вони працюють для України", - зазначив Арсен Аваков.

Зазначимо, що у новому патрулі нестимуть службу 70 жінок та 35 бійців АТО. Очолив Управління патрульної поліції міста Суми Андріян Горбачевський.

"Це дуже жорстка та важка робота, адже зобов'язання у нас великі. Проте, коли я дивлюсь на поліцейських, коли я спілкуюся із ними, то забуваю про труднощі. Тому, що вони і є майбутнє нашої країни, майбутнє Національної поліції" - повідомила Хатія Деканоідзе, додавши, що Суми можна вважати черговою перемогою реформи, адже це 24 місто, де запрацювала патрульна поліція.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: