76-річна українка вже півроку живе в терміналі ізраїльського аеропорту

Літня українка-емігрантка, через виникнення проблем з документами, вже майже півроку знаходиться в терміналі ізраїльського аеропорту.

Репатріантка з України, вже кілька місяців живе в терміналі міжнародного аеропорту Бен-Гуріон в Ізраїлі. Працівники аеропорту вже не дивуються її присутності і намагаються допомагати літній жінці, яка, навіть, не знає івриту.

76-річна Раїса Семенова чекає, коли міністерство абсорбції підшукає для неї відповідне житло. За словами жінки, аеропорт - це єдине місце в Ізраїлі, яке їй знайоме.

Повідомляється, що Раїса Семенова репатріювалася з України, прожила якийсь час на історичній батьківщині, потім виїхала в Україну і півроку тому повернулася до Ізраїлю.

За словами літньої жінки, після чергового повернення у неї виникли "якісь проблеми з документами", які не дозволяють знайти їй житло. Перший час вона проживала у своєї родички, яка має серйозні проблеми зі здоров'ям, але після того, як їй довелося звідти з'їхати, вона повернулася в аеропорт.

Жінка розповідає, що вона отримує гроші від "Бітуах Леумі", але при цьому повідомляє, що вона може витратити на їжу "лише кілька шекелів на день". Відзначимо, що Раїса Семенова стверджує, що вона отримує пенсію від Інституту національного страхування ("Бітуах Леумі"), але, швидше за все, "пенсією" вона називає допомогу з прожиткового мінімуму.

У бесіді з журналістами Раїса Семенова відзначає, що працівники міністерства абсорбції кілька разів пропонували їй житло в різних районах країни, проте вона не погоджувалася на переїзд. За словами репатріантки, їй підходить "далеко не всяке житло". Вона вважає, що як глибоко літня людина вона має жити в центрі країни.

Також повідомляється, що після звернення до депутата Кнесету Зєева Бєльського, для Раїси Семенової було знайдено тимчасове житло в Раанані. Але на даний момент невідомо, чи погодиться репатріантка на переїзд.

В свою чергу Бєльський відзначає: навіть у тому випадку, якщо співробітники міністерства абсорбції діяли у повній відповідності з існуючими інструкціями, не можна допускати, щоб літня репатріантка жила і спала в громадському місці.

Читайте також:

У Данії біженці з Чечні та Афганістану влаштували масове побоїще

У Києві обговорюють майбутнє нелегалів (відео)

3,5 млн. українців працюють у Росії на заробітках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: