85% українців живуть з відчуттям кризи

71% вважають, що Україна продовжує страждати від кризи, ще 14% - що криза тільки починається. Тільки 10% опитаних вважають, що криза закінчилася.

Переважна більшість українців живуть з відчуттям кризи. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень імені О.Яременка спільно з Інститутом економіки та прогнозування НАНУ.

Згідно з даними опитування, 71% вважають, що Україна продовжує страждати від кризи, ще 14% - що криза тільки починається. Тільки 10% опитаних вважають, що криза закінчилася або близька до завершення. Цікаво, що 2% респондентів вважають, що кризи зовсім не було і не буде.

А відповіді на запитання "Як ви оцінюєте своє майбутнє у порівнянні з тим, як ви оцінювали її рік тому?" розподілилися наступним чином.

Відзначили, що їхнє майбутнє виглядає значно краще у порівнянні з минулим роком всього 4% респондентів.

Швидше краще, ніж торік тому оцінюють своє майбутнє 25,5%. Швидше гірше, ніж рік тому виглядає перспектива у 45% опитаних. Майбутнє виглядає значно гірше, ніж рік тому у 13,5%. І важко з відповіддю 12% респондентів.

Раніше повідомлялось, влада викликає в українців роздратування та байдужість. Саме так відповіли 32% опитаних. 84% респондентів вважають, що людям при владі немає ніякого діла до інших.

Як повідомлялося раніше, Микола Азаров запевнив, що друга хвиля світової кризи почалася. Свідченням цього є різке подорожчання нафти та продуктів харчування.

Читайте також:

Друга хвиля кризи зблизить Україну і Росію

Азаров: друга хвиля кризи почалася

Українці виявились біднішими за росіян, але заможнішими за китайців

Українцям не доплатили за лікарняні 400 млн гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: